Warszawa
Polska
Liczba recenzji dla miejsca Aerial Dance Studio: 2
-
Studio tańca które mogę polecić wszystkim chętnym akrobatom, są tu uczone różne style tańca,ale każdy opiera się na tańcu w powietrzu w szarfą, moim zdaniem jest to naprawdę bardzo ciekawe, zajęcia odbywają się w jedne ze szkół, prowadzi je Pani instruktorka,która brała udział w jednej z edycji You Can Dance jest przemiłą osobą,która daje cenne rady, jedynym minusem tego miejsca są chyba ceny, moim zdaniem troszke za wysokie
- Dodaj komentarz
-
To studio tańca jest dość nietypowe, ponieważ są tam tylko zajęcia z tańca w powietrzu, czyli tańca na szarfach. Praktycznie każdy(z wyjątkiem kilku przeciwwskazań) może tam pouczyć się nietypowej formy akrobatyki, spotykanej czasem w cyrku:).
Zajęcia są prowadzone przez doświadczoną tancerkę i akrobatkę, która brała udział w jednej z edycji „Mam talent”. Jest osobą bardzo koleżeńską dla wszystkich uczestników zajęć i można odczuć, że stara się zainteresować każdym z osobna.
Same treningi odbywają się na sali gimnastycznej jednej ze szkół, więc szatnie i samo miejsce nietrudno sobie wyobrazić – szafek nie ma, toaletę ciężko domknąć, klimat typowo szkolny;p. Za to miejsce do ćwiczeń jest przestrzenne, a na zajęcia przychodzi niedużo osób w różnym wieku, więc można czuć się swobodnie:). Jedyne co doskwiera to ceny - 260zł za miesiąc przy czym treningi odbywają się raz w tygodniu, moim zdaniem stanowczo za dużo.