Sawart

Moliera 8, 00-076 Warsaw, Polska Dojazd do tego miejsca
Moliera 8
00-076 Warszawa
Polska
+48 228262378

Liczba recenzji dla miejsca Sawart: 1

 • Wanilka
  • 269
  • 21
  • 24. Paź 2011

  Sklep umiejscowiony w ciekawym otoczeniu – z jednej strony Szkoła Baletowa, a z drugiej Opera Narodowa… pewnie nieprzypadkowo asortyment księgarni związany jest ze sztuką. Czuć majestat w powietrzu:).

  Sklep został jakby podzielony na dwie części: muzyczną i taneczną. W części muzycznej można nabyć głównie książki i płyty z muzyką klasyczną oraz nuty poszczególnych kompozytorów, natomiast w części tańca mamy całkiem duży wybór profesjonalnej odzieży tanecznej dla dzieci i dorosłych.

  Mimo specjalistycznego charakteru sklepu, nie zapomniano o biernych miłośnikach artyzmu. Każdy może sobie kupić muzyczny/ taneczny upominek w postaci np. breloczka, akcesoriów szkolnych, biżuterii czy porcelanowej figurki. Na pewno nie znajdziecie czegoś takiego w klasycznym sklepie z pamiątkami:).

  Obsługa sklepu bardziej poważna niż uśmiechnięta przez co można się czuć nieswojo, ale za to w pełni oddana klientowi. Gdy nie było w ofercie towaru, którego szukałam, zaproponowano mi sprowadzenie jednego egzemplarza do sklepu specjalnie dla mnie:).

  Ze względu na swój profil, sklep raczej nie jest dla ludzi z przypadku.