Yves Rocher CH Atrium Reduta

Włochowska 148, 02-326 Warsaw, Polska Dojazd do tego miejsca
Włochowska 148, CH Atrium Reduta
02-326 Warszawa
Polska
Założyciel marki - Yves Rocher 60 lat temu stworzył firmę kosmetyczną inspirowany miłością do natury i miłością do kobiet. Aktualnie Yves Rocher jest jedną z niewielu firm kontrolujących wszystkie etapy powstawania produktu: sami uprawiamy (prawie 60 hektarów pól z certyfikatem upraw biologicznych na miejscu w La Gacilly), produkujemy (nasze fabryki znajdują się w promieniu 30 km od La Gacilly we Francji, w nich produkujemy 90% naszych produktów) i dystrybuujemy (1600 punktów sprzedaży na całym świecie, z czego 550 we Francji, a 118 w Polsce) nasze kosmetyki.
Wiadomość prywatna z Yves Rocher CH Atrium Reduta

Liczba recenzji dla miejsca Yves Rocher CH Atrium Reduta: 3

 • 2 recenzji(e) jest(są) ukrytych(e): pokaż wszystkie recenzje
 • Daisy
  • 196
  • 16
  • 10. Gru 2011

  Yves Rocher to sieć sklepów oferująca naturalne kosmetyki. Nie tylko kosmetyki do pielęgnacji, ale również do makijażu.

  Najbardziej polecam ich serię "Nature". Nie udało mi się jeszcze znaleźć innych tak intensywnie owocowych żeli do kąpieli, balsamów i wód toaletowych. Jednym słowem rewelacja!

  Chłopaki, jeśli nie macie pomysłu na prezent pod choinkę dla mamy czy siostry tutaj przed świętami znajdziecie pięknie zapakowane, gotowe już zestawy w każdej cenie.

  Obsługa jest wyjątkowo miła nie tylko tu w sklepie przy al.Jerozolimskich, ale tak naprawdę w każdym innym.

  Dodam jeszcze, że warto mieć tutaj kartę stałego klienta, bo wtedy jesteśmy bardzo uprzywilejowane jeśli chodzi o dodatkowe promocje czy prezenty.