Zakład Szewski

Wilcza 51, Warsaw, Polska Dojazd do tego miejsca
Wilcza 51
Warszawa
Polska
+48 228132740teraz otwarte

Liczba recenzji dla miejsca Zakład Szewski : 1

 • burak
  • 327
  • 29
  • 19. Paź 2011

  Bardzo dobry szewc w Warszawie! Dla osób, które nie lubią kupować butów lub nie potrafią się rozstać ze swoimi ukochanymi butami ;) I dla tych, co chcą poprawić jakiś drobiazg lub kupić akcesoria do butów: wkładki, pasty, balsamy, prawidła - tam znajdzie się dosłownie wszystko! Polecam zakupy przez internet i odbiór osobisty - wtedy dostaje się rabat :)
  Szewc jest profesjonalistą, naprawił mi jedne buty a sama nie wiedziałam za bardzo, jak chciałabym, żeby wyglądały a zrobił to idealnie! Dodatkowo racjonalnie podchodzi do swojej pracy - kilka dni temu byłam tam, aby naprawić bardzo zmaltretowane kozaki po mojej mamie, to szczerze powiedział, że da się to zrobić, ale będzie dość długo trwało, bo dużo roboty u cena byłaby taka, że lepiej kupić nowe. Bez ogródek. Nie ma wciskania kitu i na siłę naprawiania czegoś, czego się już nie da zreanimować - a te buty naprawdę w tragicznym stanie były :)
  Do zakładu wchodzi się 'w dół' i mieści się na skrzyżowaniu Wilczej i Poznańskiej. Niepozornie wygląda, ale jest naprawdę godny polecenia.