Kategoria:
Restauracje śródziemnomorskie
Marynarska 10
Warszawa
Polska

Business hours

Open
closes in 3:18h
Czwartek
11:00 - 17:00
Piątek
11:00 - 17:00
Sobotazamknięty
Niedzielazamknięty
Poniedziałek
11:00 - 17:00
Wtorek
11:00 - 17:00
Środa
11:00 - 17:00
Last updated 2011-10-23
Anuluj

Liczba recenzji dla miejsca Bar Feta: 4

0 recenzji(e) jest(są) ukrytych(e):pokaż wszystkie recenzje
★★★

Miejsce ok, ale niczym specjalnie mnie nie zachwycili. Dla mnie to standardowa jadłodajnia bądź tzw. lunch bar dla pracowników pobliskich zakładów. Wystrój dość prosty, bezpretensjonalny, dużo stolików, a na każdym z nich zazwyczaj stoi wazonik z kwiatkami, co ja zawsze oceniam na plus. Menu w sam raz na obiad złożony z dwóch dań: zupa i danie główne (dla nienajedzonych deser na koniec). Tanio!

★★★★

W Barze Feta jak sama nazwa wskazuje najeść się można sera feta, ale nie tylko...:) Jest to cudowna kuchnia śródzeimnomorska z wybornymi makaronami. Jadłam spaghetti z surówką i zupkę pieczarkową. Całość 16 zł, więc moim zdaniem przystępnie.

Wystrój miejsca prosty, ale przyjemny. Restauracja specjalizuje się w imprezach okolicznościowych, więc jeśli nie wiecie, gdzie urządzić chrzciny, polecam!:)

★★★

W barze Feta byłam na imprezie firmowej, więc menu ani wystrój nie wyglądał typowo restauracyjnie i niestety nie potrafię powiedzieć zbyt wiele o tym lokalu jako o restauracji, ale impreza firmowa była bardzo udana. Trochę wygląd stolików i lokalu stołówkowy. Obsługa uprzejma i szybka, a przygotowane potrawy były całkiem smaczne.

★★★★

Na pierwszy rzut oka z zewnątrz, nic ciekawego. Jednak gdy weszłam do środka, spotkała mnie miła niespodzianka. Wystrój lokalu jest bardzo przyjemny, dużo stolików, na stołach wazoniki z kwiatkami. Prawie jak w restauracji, przy czym wciąż jest to bar samoobsługowy... I jako, że to bar samoobsługowy czynny jest tylko do 17, a w weekendy w ogóle jest zamknięte. Według mnie jest to minus, ponieważ na prawdę kartę menu mają rozbudowaną (codziennie można zjeść coś innego) a ceny rewelacyjne! Przeliczyłam sobie, że jeśli miałabym ochotę na zestaw dwudaniowy (jakaś zupka i drugie danie to zapłaciłabym 20zł). Jednak wybrałam kebaba z baraniny i go gorąco polecam. Tutaj chyba jadłam najlepszego kebaba do tej pory. Poważnie, mięso świeże, sos pyszny, wielkość odpowiednia i cena rewelacyjna. Wiem, że 10 zł to standardowa cena kebaba, ale ten byłby warty nawet większych pieniędzy :). Ja do Baru Feta jeszcze się na pewno wybiorę, a wtedy skosztuję jakiegoś zestawu dnia. Polecam i Wam to zrobić!

Odkryte przez

Avatar of karolina

Warszawa — popularne miejsca

★★★★★Lecznica stomatologiczna, w której znajdziemy pełen zakres usług dotyczących zdrowia zębów. Jej nieocenioną zaletą jest fakt,...

★★★★★Korzystałam z usług tego warsztatu i byłam ( jestem ) bardzo zadowolona, i nikt mnie nie oszukał z niczym oraz bardzo miła ob...

Inne Restauracje śródziemnomorskie w pobliżu

★★★★Miejsce idealne, aby wpaść, coś zjeść i biec dalej. Mały lokal, ale z duszą i klimatem. Polecam ofertę śniadaniową oraz lunch...