Kategoria:
Zdrowie i medycyna
Josepha Conrada 15
Warszawa
Polska

Business hours

Anuluj

Liczba recenzji dla miejsca Centrum Medyczne Diagnostyki i Lecznictwa Conradmed: 3

0 recenzji(e) jest(są) ukrytych(e):pokaż wszystkie recenzje
★★★

Bardzo przyzwoite centrum medyczne,faktycznie takie kameralne ale profesjonalne w każdym calu.Przemiła obsługa,nawet przy podstawowych zabiegach podchodzą jak do człowieka a nie na akord.Polecam.

★★★

Prywatna cicha i spokojna klinika z bardzo dobrze wyszkolonym personelem,którzy zajmują się człowiekiem starannie i z wyrozumiałością, moja koleżanka przybywała tam przez krótki okres i naprawdę nie powiedziała ani jednego złego słowa o tym miejscu. Warunki również są nienaganne, jedzenie dobre,a ceny są zwyczajne, mniej więcej takie jak w podobnych takich miejscach.

★★★★★

To kameralna i przyjemna klinika prywatna oferująca szerokie spektrum usług medycznych, osobiście korzystam w niej głównie z pomocy stomatologicznej. Pierwszy raz poszłam tam z braku laku, po prostu odpowiadały mi wolne terminy i dziś już wiem, że dobrze zrobiłam:).

Odnoszę wrażenie, że personel został tam bardzo dokładnie dobrany, ponieważ wszyscy są chętni do pomocy i bezpośredni, dzięki czemu atmosfera jest wyjątkowo ciepła, co moim zdaniem uspokaja w stresującym oczekiwaniu na „zabieg”. Sam zabieg w moim przypadku horrorem również nie był, ponieważ obchodzono się ze mną jak z jajkiem. Siedziałam spokojnie, mimo że niezła ze mnie panikara;). Szczerze i bez wątpienia polecam ich usługi dentystyczne dzieciom oraz dorosłym, którzy ociągają się choćby z badaniem kontrolnym zębów z obawy przed dentystą-sadystą;).

Ceny nie różnią się zbytnio od innych tego typu klinik. Najpopularniejszy zabieg polegający bodajże na znieczuleniu, wyczyszczeniu próchnicy i wypełnieniu zęba kosztuje 150zł.

Odkryte przez

Avatar of Wanilka

Tags

Warszawa — popularne miejsca

★★★Bardzo lubię ten punkt za lokalizację bo jest w samym centrum, za godziny otwarcia i za wykonanie. Zawsze byłam bardzo zadowo...

★★★★Nieraz mamy problem z jakimś ubraniem, które wyprodukowane jest z dość wymagającego materiału, w związku z czym nie możemy go...

★★★★★Cóż, do takich miejsc zaglądam rzadko, tylko wtedy, gdy jest taka potrzeba. Ostatnio byłam tam z koleżanką, nagle zmarła jej ...