Kategoria:
Szkoły tańca
Aleje Jerozolimskie 91
02-001 Warszawa
Polska

Business hours

Open
closes in 7:48h
Czwartek
09:00 - 20:00
Piątek
09:00 - 20:00
Sobotazamknięty
Niedzielazamknięty
Poniedziałek
09:00 - 20:00
Wtorek
09:00 - 20:00
Środa
09:00 - 20:00
Last updated 2012-02-07
Anuluj

Liczba recenzji dla miejsca Egurrola Dance Studio Sp. z o.o.: 7

0 recenzji(e) jest(są) ukrytych(e):pokaż wszystkie recenzje
★★★★

Ostatno zapisałam się do tej szkoły tańca z koleżankami i szczerze mówiąc to jestem bardzo zadowolona. Za 8 wejść po 90 min zapłacilam 250 zł co moim zdaniem jest dość umiarkowanie. Zajęcia to Let's Go Ladies i polegają one na nauce gorących tańców latynoamerykańskich plus ćwiczenia wzmacniające. Jak dla mnie super. Po takiej dawce ruchu czułam każdy miesień i byłam na prawdę zmęczona ale tak pozytywnie :)

★★★★

Jest to szkoła dla tancerzy którzy szukają prestiżu, oczywiście uczniowie z tej szkoły zajmują najczęściej pierwsze miejsca na różnych konkursach, do tego przykładają się świetni instruktorzy, genialnie wyposażone sale oraz miła atmosfera w szkole, ceny są jednak bardzo wysokie porównując do innych Warszawskich szkół tańca, oraz są regularnie podwyższane,ale ta szkoła od razu równa się z renomą,więc w sumie nie dziwne.

★★★★

Jest to duża szkoła tańca, która oferuje bardzo wiele stylów tańca u wielu znanych medialnie instruktorów tańca.

Uczestniczyłam w początkujących zajęciach hip hop. Były prowadzone w dość dużej grupie. Instruktor był bardzo wesoły, ale i wymagający. Niestety okazało się, że nie posiadam dużego talentu, dlatego porzuciłam naukę tego stylu tańca:).

Jest to szkoła, posiadająca duże, bardzo dobrze wyposażone sale taneczne. Każdy kursant bez problemu znajdzie w Egurrola Dance Studio coś dla siebie.

Ponadto raz w roku są organizowane mistrzostwa tańca Egurrola Dance Studio, podczas których są pokazy grup z każdego poziomu trudności i wszystkich stylów tańca.

Ceny w porównaniu z innymi szkołami tańca są według mnie dość wysokie, ale jeśli komuś zależy na prestiżu, to jest miejsce dla niego.

★★★

Miałam do czynienia z wieloma studiami tańca i właściwe EDS jest do nich porównywalne – bogata oferta edukacyjna, ceny wcale nie są aż tak tragiczne jak już tu napisano, po prostu kursy tańca tyle obecnie kosztują, wykwalifikowana kadra, jest jednak kilka rzeczy, które wyróżniają tę szkołę tańca na tle innych. Przede wszystkim są organizowane obozy taneczne i kursy instruktorskie, których wiele w Warszawie nie znajdziecie. Do tego jeśli chodzi o warunki, muszę przyznać, że wszystko jest najwyższej klasy. Jednakże moim zdaniem brakuje tej szkole duszy, dla mnie jest typową masówką, wolę bardziej ujednolicone projekty.

★★

Zapisałam moją 6 letnią córkę Julkę do tej słynnej szkoły tańca Egurrola Dance Studio i niestety nie mogę napisać nic pozytywnego o tym studio tanecznym. Ceny nie są takie wysokie jak mówi plotka, ale w studio tym łączy się grupy taneczne np 6 latków z 9 latkami (jak miało to miejsce jak zapisałam moją Julkę), niestety moje dziecko się zniechęciło do zajęć, nic dziwnego dzieci ze starszej grupy naśmiewały się, że Julia nie umie tańczyć, nic dziwnego poszła się nauczyć, a po zaledwie 2 zajęciach nie można oczekiwać cudów...

★★★★

W tym studio tanecznym jestem od niedawna, ale już jestem pod jego wielkim wrażeniem. Przede wszystkim ogromny plus za bogatą ofertę kursów tańca- hip hop, salsa, rock& roll- każdy znajdzie coś dla siebie. Kadra wykwalifikowana i na wysokim poziomie- tryskają życiem i zarażają optymizmem, aż chce się pocić:) Sale przestronne, czyste, zadbane i co najważniejsze- MAJĄ LUSTRA! Nie wierzcie, że w salach bez luster można nauczyć się dobrze tańczyć, nie ma szans- człowiek musi nauczyć się kontrolować swoje ciało- lustro bardzo to ułatwia. Prysznic!!- mówi sam za siebie!:) Minus- dość drogo, ale cóż za renomę się płaci.

★★★

Studio taneczne EDS jest mi dobrze znane. Oferuje bardzo duży wybór styli tanecznych: zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Znajdziemy tam hip hop, dancehall, jazz, współczesny, jak i tańce towarzyskie. Można wybrać kurs solo bądź też w parach. Dużym plusem jest na pewno dobra, wyszkolona kadra instruktorów. Wystrój tej szkoły tanecznej oceniam na szóstkę. Na ścianach w korytarzu prowadzącym do poszczególnych sal tanecznych namalowane są tańczące postacie. Sale taneczne w EDS są duże, oczywiście wyposażone w lustra oraz dobre nagłośnienie. Do tego bardzo przestronne przebieralnie z ławeczkami i lustrami oraz co bardzo ważne prysznicami. Obok recepcji znajduje się barek, stoliki oraz kilka kanap, z których, czekając na swoje zajęcia, można pooglądać telewizję. Obsługa w EDS jest miła, sprawna i zawsze gotowa pomóc, doradzić czy też wytłumaczyć wszelkie niejasności. Jakieś minusy? Dużym minusem są wysokie ceny, które jeszcze dodatkowo z roku na rok są podnoszone. Przez to właśnie EDS może stopniowo tracić swoich klientów i dodatkowo odstraszać potencjalnych kursantów.

Warszawa — popularne miejsca

★★★★★Lecznica stomatologiczna, w której znajdziemy pełen zakres usług dotyczących zdrowia zębów. Jej nieocenioną zaletą jest fakt,...

★★★★★Korzystałam z usług tego warsztatu i byłam ( jestem ) bardzo zadowolona, i nikt mnie nie oszukał z niczym oraz bardzo miła ob...

Inne Szkoły tańca w pobliżu

★★★★★Zapisałam się na początkujące zajęcia z Dancehallu w Szkole Tańca Riviera z Angelicą Luegas Kałamagą. Zajęcia były bardzo...

★★★★Zupełnie nowe, jeszcze świeżutkie miejsce na tanecznej mapie Warszawy. Działa dopiero od połowy października, a w ten weekend...

★★★Też chodziłam na fitness do tej szkoły. Zajęcia dawały w kość, ale w pozytywnym znaczeniu. Miła atmosfera ćwiczeń, dobre waru...