Kategoria:
Salony samochodowe
Nowy Świat 6/12
Warszawa
Polska
Pokaż wszystkie zdjęcia 10
Zwiń zdjęcia

Business hours

Anuluj

Liczba recenzji dla miejsca Ferrari Warszawa: 2

0 recenzji(e) jest(są) ukrytych(e):pokaż wszystkie recenzje
★★★★★

Do salonu Ferrari musiałam wstąpić. Cel jeden- nacieszyć oko i wyobrażać sobie, że kiedyś na pewno będzie mnie na niego stać. Samochody jak z marzenia numer 1! Długo zastanawiałam się kogo na to stać!

Obsługa- miła, choć na dzień dobry Pan nie wstał, aby się przywitać. Pewnie zdawał sobie sprawę z tego, że jesteśmy tylko "wzrokowymi apaczami", przez co poczułam się dosyć niekomfortowo.

★★★★

Długo się zastanawiałem czy opisać to miejsce, bo jeszcze na Ferrari mnie nie stać, więc jak być w takiej sytuacji wiarygodnym? Otóż wizyta w salonie Ferrari nie musi być powiązana z kupnem modelu, bo to naprawdę niezwykłe przeżycie.

Ten salon to jedyny taki punkt w Polsce i w Warszawie powstał jako pierwszy. Budynek, w którym się mieści wskazywałby na to, że może to być raczej sklep odzieżowy niż cały salon. Wnętrze i akcent architektoniczny tworzy fantastyczną całość, w której znajdziemy najpiękniejsze samochody na świecie. Jeśli chcemy je po prostu obejrzeć, obsługa nie będzie nas wypraszać co sprawia, że klient czuje się doceniony. Dodatkowo możemy się w tym punkcie wyposażyć we wszystkie gadżety związane z "czarnym koniem".

Niestety na stronie nie można znaleźć informacji o godzinach otwarcia, a będąc w środku zupełnie o tym nie pomyślałem ;)

Odkryte przez

Avatar of uzumaki

Warszawa — popularne miejsca

★★★Czytając opinię poniżej chyba zaliczam się do tych osób, które miały szczęście.. przed zimą oddawałam tutaj płaszcz do pralni...

★★★Salon For Beauty znajduje się w CH Panorama. Jest to studio odmładzania. Oferują między innymi takie uusługi jak: depilację l...

★★★★Tompi to sklep w CH Panorama z drogimi upominkami. Znajdziemy tu takie rzeczy jak: zapalniczki, cygara, zegarki, długopisy, p...

Inne Salony samochodowe w pobliżu