Hubiz

Open
Kategoria:
Różne
Metro Politechnika
Warszawa
Polska

Business hours

Anuluj

Liczba recenzji dla miejsca Hubiz: 4

0 recenzji(e) jest(są) ukrytych(e):pokaż wszystkie recenzje
★★★★

Hubiz to sklepik oferujący wiele artykułów...w tak małej przestrzeni można znaleźć gazety, jedzenie, napoje, przekąski i nawet produkty ekologiczne..

Klienci są obsługiwani bardzo szybko.co jest dużym plusem szczególnie ze względu na pochodzenie sklepu...każdemu się tutaj spieszy więc szybkość zakupów się liczy.

★★★★

Sklepik przy stacji Metro Politechnika, do którego zaglądam, aby poskromić "mały" głód. Można tu kupić niezłe kanapki (z serem i wędliną za 2,50 zł), nabyć gazetę lub coś słodkiego. Ekspedientka zawsze jest w humorze i chętnie ucina sobie pogawędkę z kupującym.

★★★★

Już od jakiegoś czasu zabierałam się do napisania opinii o tym sklepiku. Znam go bardzo dobrze, ponieważ znajduje się on praktycznie pod moim domem. Fajne miejsce na szybkie zakupy, takie w drodze. Sklep ten znajdziemy tuż przy „bramkach” na stacji metra Politechnika. Bardzo trafnie odpowiada on na potrzeby nowoczesnego społeczeństwa, żyjącego w biegu, spędzającego wiele czasu w komunikacji miejskiej. Sklepik nie jest jakiś mega duży, ale oferuje za to duży wybór. Kupimy tu codzienną prasę, książki, napoje typu soki, woda, również napoje na ciepło (herbata, smaczna kawa!), ciastka, kanapki, sałatki, bardziej „skomplikowane” produkty spożywcze np. na obiad oraz ciepłe przekąski na szybko. Otwarty codziennie, już od godz. 07.00, dzięki czemu w drodze do pracy czy na uczelnię można zaopatrzyć się w odpowiedni prowiant, dzięki któremu przez cały dzień utrzymamy odpowiedni poziom cukru w naszym organizmie.

★★★★

Dogodne godziny otwarcia i fantastyczna lokalizacja tego sklepiku a na dodatek rano można wpaść po kawę i kanapkę lub słodką bułkę, na szybko zaspokoić głód i zrobić małe zakupy - zarówno lodówkowe, małe spożywcze jak i tekstylne. Jest też mikro dział eko. Obsługa sprawna i miła. Świetny sklep dla zabieganych.

Odkryte przez

Avatar of burak

Tags

Odkryj nowe miejsca

Warszawa — popularne miejsca

★★★Czytając opinię poniżej chyba zaliczam się do tych osób, które miały szczęście.. przed zimą oddawałam tutaj płaszcz do pralni...

★★★Salon For Beauty znajduje się w CH Panorama. Jest to studio odmładzania. Oferują między innymi takie uusługi jak: depilację l...

★★★★Tompi to sklep w CH Panorama z drogimi upominkami. Znajdziemy tu takie rzeczy jak: zapalniczki, cygara, zegarki, długopisy, p...