Kategoria:
Kawiarnie
Aleja Wyzwolenia 14
Warszawa
Polska

Business hours

Open
closes in 7:14h
Czwartek
10:00 - 20:00
Piątek
10:00 - 20:00
Sobota
10:00 - 20:00
Niedziela
10:00 - 20:00
Poniedziałek
10:00 - 20:00
Wtorek
10:00 - 20:00
Środa
10:00 - 20:00
Last updated 2012-02-07
Anuluj

Liczba recenzji dla miejsca KredKa Fe: 2

0 recenzji(e) jest(są) ukrytych(e):pokaż wszystkie recenzje
★★★★

Kredkafe to idealne miejsce dla wszystkich mam, która chciałyby wyskoczyć gdzieś na kawę, nie zostawiając dziecka w domu. Przytulne wnętrze przygotowano tak, by nasza pociecha mogła zająć się zabawą, nie znikając nam z pola widzenia. Na gości czeka nie tylko pyszna kawa, ale też spory wybór dań, które przygotowywane są jedynie z naturalnych składników - np. zupy, naleśniki, czy quiche.

Kredkafe to również miejsce, w którym organizowane są różnego rodzaju warsztaty. Poza zajęciami dla dzieci (plastyczne, muzyczne, taneczne, ogólnorozwojowe i wiele innych) warto zwrócić uwagę na bogatą ofertę warsztatów o charakterze psychologicznym skierowaną do matek, ojców, czy kobiet w ciąży.

Jeśli nie macie jeszcze własnego potomstwa, a szukacie przyjemnego miejsca w centrum miasta, wpadnijcie do Kredkafe. Chyba, że będzie Wam przeszkadzać gromadka bawiących się szkrabów. A tego, że takowa akurat tam będzie, możecie być pewni ;)

★★★★

Dla tych, co mają dzieci, dla tych co lubią jeść produkty pełnowartościowe, nierafinowane, bez polepszaczy - tzw slow food, dla tych co lubią poczytać i przyjść posłuchać czy pobawić się ze swoimi pociechami. Codziennie są inne zajęcia: a to muzyka, a to joga dla dzieci, a to wycinanki, graffiti. Warto! I lokalizacja super - blisko Pl. na Rozdrożu, blisko metra Politechnika i pl. Konstytucji (bo przy pl. Zbawiciela).

Odkryte przez

Avatar of burak

Warszawa — popularne miejsca

★★★★★Lecznica stomatologiczna, w której znajdziemy pełen zakres usług dotyczących zdrowia zębów. Jej nieocenioną zaletą jest fakt,...

★★★★★Korzystałam z usług tego warsztatu i byłam ( jestem ) bardzo zadowolona, i nikt mnie nie oszukał z niczym oraz bardzo miła ob...