Kategoria:
Ubrania sportowe
Aleja Jana Pawła II 65
Warszawa
Polska

Business hours

Anuluj

Liczba recenzji dla miejsca MaxFight: 3

0 recenzji(e) jest(są) ukrytych(e):pokaż wszystkie recenzje
★★★★

Bardzo profesjonalny sklep z artykułami sportowymi, mozna tu znaleźć po prostu wszystko, za troszkę większe pieniądze, obsługa jest miła i bardzo pomocna zawsze doradza zakup,czasem pomoże wybrać coś lepszego dla nas, robi nam taką mała analizę potrzeb i wtedy zasypuje nas naprawdę bardzo ciekawymi ofertami sprzętów lub jakichś małych drobiazgów, polecam ten sklep z czystym sumieniem.

★★★★

Co tu dużo pisać, jeden z najbardziej profesjonalnych sklepów w jakich byłem, coś a`la Decathlon tylko jeszcze bardziej specjalistyczny i z jeszcze większym asortymentem...ludzie tu można kupić ring!!!

Przyjechałem tu z polecenia kupić prezent i zacząłem żałować, że nie trenuję bo tu mamy wszystko żeby trenować efektywniej i bezpiecznie.

Ceny są normalne jak na sprzęt takiej klasy, króluje tu Everlast czyli chyba najlepsza marka sprzętu dla bokserów.

Lokalizacja bardzo dobra a obsługa mega fachowa, bez problemu kupiłem to co mialem nie znając się i nie wydając fortuny. Polecam.

★★★★★

Sklep absolutnie profesjonalny z ubiorem oraz artykułami sportowymi, głównie znajdziemy tu sprzęt do sportów walki, ale nie tylko. Osobiście kupiłam sobie u nich ciężarki do fitness i koszulkę firmy Everlast. Obsługa jest na medal, bardzo zaangażowani i zainteresowani klientem, dopytują jaki sport się uprawia, świetnie doradzają, dostałam nawet kartę rabatową:). Co prawda ceny są wysokie(zwykła koszulka kosztuje 80zł), ale są to znane i solidne marki. Polecam wszystkim czynnie uprawiającym jakiś sport, tam są ludzie z prawdziwą z pasją:).

Odkryte przez

Avatar of Wanilka

Warszawa — popularne miejsca

★★★Bardzo lubię ten punkt za lokalizację bo jest w samym centrum, za godziny otwarcia i za wykonanie. Zawsze byłam bardzo zadowo...

★★★★Nieraz mamy problem z jakimś ubraniem, które wyprodukowane jest z dość wymagającego materiału, w związku z czym nie możemy go...

★★★★★Cóż, do takich miejsc zaglądam rzadko, tylko wtedy, gdy jest taka potrzeba. Ostatnio byłam tam z koleżanką, nagle zmarła jej ...