Kategoria:
Restauracje polskie
Światowida 63
Warszawa
Polska

Business hours

Anuluj

Liczba recenzji dla miejsca Naleśnikarnia Pierogarnia Bar-O-Metr: 8

0 recenzji(e) jest(są) ukrytych(e):pokaż wszystkie recenzje
★★★★

Bar-o-metr to fajny lokal dla miłośników pierogów i naleśników. Ja jestem raczej fanką pierogów i mogłam sobie wybrać coś z dość dużego menu...potrawy całkiem smaczne..koleżanka bardzo chwaliła sobie naleśnika na słodko. Ceny całkiem przystępne. Szkoda, że tak daleko od centrum, ale dla mieszkających w okolicy miejsce na prawdę warte polecenia.

★★★★

Naleśnikarnia zaraz obok pętli autobusowej Nowodwory, można się tu najeść do syta za niewielkie pieniądze, naleśniki przyrządzane są na naszych oczach, jest wiele rodzaju farszu który można sobie do nich dobrać , panuje tu samoobsługa, więc wchodzi się,zamawia,zjada i wychodzi, polecam.

★★★★

Ogromny wybór naleśników i trochę mniejszy pierogów. Atrakcyjne ceny. Jeżeli chodzi o smak ich potraw, to tu pojawia się kłopot. W Bar-o-metrze byłam razem z koleżanką: ja zamówiłam u nich naleśniki z nutellą, których smak oceniam na 4 z plusem, ona wzięła pierogi z farszem mięsnym…i…narzekała… Także chyba najlepiej samemu tu przyjść i przekonać się na własnej skórze. Plus za świeżość potraw. Potwierdzam, lokal jest samoobsługowy.

★★★

Mały bar, w którym jest pokaźny wybór naleśników oraz pierogów – na słodko i słono, z warzywami, owocami lub z mięsem, kombinacji w menu nie brakuje. Lokal jest raczej niszowy, niczym szczególnym się nie wyróżnia, sami zamawiamy, przynosimy sobie jedzenie, zabieramy sztućce, a po posiłku odnosimy brudne naczynia. Jedzenie jest godne polecenia, świeże, stołowałam się kilkakrotnie i nic nie mogę zarzucić. Natomiast uważam, że ceny są nieadekwatne co do ilości jedzenia przy praktycznym braku obsługi.

★★★★

Malutki lokalik, z kilkoma stolikami, w którym faktycznie samemu się podchodzi i zamawia, ale również człowiek sam musi zadbać o sztućce a po jedzeniu (fakt jest napisane "proszę") odnieść naczynia. Jednak jedzenie rekompensuje to wszystko! Naleśniki są na prawdę smaczne, świeże, nie odgrzewane lecz przygotowywane na bieżąco! Ceny raczej standardowe.

★★★★

Fajne miejsce na obiad, gdzie można "na żywo" prześledzić wykonastwo naleśnika. Wybrałam opcję z warzywami i oceniam na duży plus. Naleśnik, który dostałam był ciepły, świeży i bardzo pożywny. W lokalu panuje samoobsługa.

★★★

Lubię ten bar za wiele dań wegetariańskich, moja koleżanka jest wegetarianką i zawsze możemy zjeść tam coś, co posmakuje nam obu i będzie bez mięska. Naleśniki przygotowywane są na oczach klientów. Ceny przystępne. polecam!

★★

Osiedlowa knajpka przy pętli autobusowej Nowodwory. Można tu wpaść na naleśnika lub pierogi. Jedzenie jest nawet smaczne, ceny przyjemne. W lokalu panuje samoopsługa więc jest to miejsce, do którego się wchodzi, zamawia, zjada i wychodzi.

Odkryte przez

Avatar of zgubiłam_kredki

Warszawa — popularne miejsca

★★★★★Lecznica stomatologiczna, w której znajdziemy pełen zakres usług dotyczących zdrowia zębów. Jej nieocenioną zaletą jest fakt,...

★★★★★Korzystałam z usług tego warsztatu i byłam ( jestem ) bardzo zadowolona, i nikt mnie nie oszukał z niczym oraz bardzo miła ob...

Inne Restauracje polskie w pobliżu