Kategoria:
Działalności
Łazienkowska 3
Warszawa
Polska

Business hours

Anuluj

Liczba recenzji dla miejsca Stadion Legii: 6

0 recenzji(e) jest(są) ukrytych(e):pokaż wszystkie recenzje
★★★★★

Przez dłuższy czas mieszkałam blisko stadionu Legii i w związku z tym miałam okazję często podziwiać ten stadion. Po remoncie odwiedziłam stadion podczas festiwalu Orange Warsaw Festiwal i muszę przyznać, że bardzo fajnie się to miejsce prezentuje. Dużo miejsc siedzących i dobry widok na płytę boiska.

Świetny stadion dla kibiców ponadto dobre miejsce na różnego rodzaju koncerty.

★★★★★

Mimo tego, że nie interesuje się polską ligą, to po namowach znajomych, wyrobiłem sobie kartę, i oczywiście żyleta, emocje mega, gardło zdarte, i wbrew pozorom całkiem bezpieczne miejsce, przeczy wszystkim kreacjom medii na temat patologi stadionowej itp. Z cała odpowiedzialnością moge to miejsce polecić nawet rodzinom z dziećmi, tylko że w takim wypadku to zdecydowanie odradzam "żylete"

★★★★★

Za każdym razem, kiedy w białej koszulce z "L" na piersi wchodzę na nową Żyletę tętno przyspiesza i emocje rosną. Na trybunie północnej nie ma miejsca na ciszę i marudzenie. Wszyscy z zapałem i energia kibicują swojej ukochanej drużynie. Na Łazienkowskiej doczekaliśmy się stadionu, na jaki Legia zasługuje. Piękny stadion dla najlepszych kibiców w Polsce! Ceny na stadionie wysokie, ale nie po to na Legię się przychodzi, żeby pojeść, tylko żeby zedrzeć gardło i cieszyć się ze zwycięstwa razem z Twoja drużyną!

★★★★★

Gdyby ten stadion nie był w Warszawie to z pewnością po kosmetycznej przebudowie mógłby być stadionem na Euro. Najwyższa światowa półka. Ten stadion to klasa, jakość, nowoczesność, świeżość, niezawodność, wydajność, pomysłowość i jeszcze wiele pozytywnych cech. Odkąd go otworzyli trochę zrobiło się tam bezpieczniej jakby trafili Nim do innych kibiców.

Lokalizacja świetna, dojazd dobry, ceny biletów na każdą kieszeń. Mecze meczami ale co tam się dzieje podczas koncertów! W tym roku pracowałem przy produkcji OWF i to co się tam działo podczas występu Moby`ego przeszło Moje najśmielsze oczekiwania, iluminacje które rozświetliły niebo, atmosfera, cały stadion żył.

Absolutnie potrzebne i wartościowe miejsce w Warszawie którym warto się chwalić na całym świecie.

★★★★★

Długo i z niecierpliwością wyczekiwane miejsce. Stadion na miarę najwyższych standardów europejskich. Pamiętam, jak dziś, dzień 7 sierpnia 2010 roku czyli dzień otwarcia nowego stadionu przy Łazienkowskiej. Wielki mecz warszawskiej drużyny ze słynnym Arsenalem Londyn. Tłum kibiców, śpiew, gorący doping, wspaniała atmosfera. Dodatkowo otwarto również nowe muzeum Legii oraz sklep kibica. Piękny, nowoczesny, zadaszony stadion, bardziej bezpieczny, mieści teraz 31 tysięcy widzów.

★★★★★

Nowoczesny stadion Legii to miejsce, gdzie można ogladać mecze słynnej Legii z różnymi drużynami piłkarskimi. Miejsce przyjazne zwłaszcza dla panów. Ciekawe jest również to, że na stadionie tym, odbywają się coroczne mecze harytatywne słynnych polityków z gwiazdami tvn-owskiego show-biznesu. Warszawa może być dumna z takiego stadionu.

Odkryte przez

Avatar of Cześka

Warszawa — popularne miejsca

★★★Bardzo lubię ten punkt za lokalizację bo jest w samym centrum, za godziny otwarcia i za wykonanie. Zawsze byłam bardzo zadowo...

★★★★Nieraz mamy problem z jakimś ubraniem, które wyprodukowane jest z dość wymagającego materiału, w związku z czym nie możemy go...

★★★★★Cóż, do takich miejsc zaglądam rzadko, tylko wtedy, gdy jest taka potrzeba. Ostatnio byłam tam z koleżanką, nagle zmarła jej ...

Inne Działalności w pobliżu

★★★★★Urocze miejsce, w którym spędziłam wiele godzin w dzieciństwie i nadal ciągle tam wracam. Jeden z moich ulubionych warszawski...