Kategoria:
Żywność i napoje
Koszykowa 53
00-659 Warszawa
Polska

Business hours

Open
closes in 8:06h
Czwartek
10:00 - 21:00
Piątek
10:00 - 21:00
Sobota
10:00 - 21:00
Niedziela
11:00 - 19:00
Poniedziałekzamknięty
Wtorek
10:00 - 21:00
Środa
10:00 - 21:00
Last updated 2011-10-17
Anuluj

Liczba recenzji dla miejsca Wine of Dreams: 6

0 recenzji(e) jest(są) ukrytych(e):pokaż wszystkie recenzje

Poszedłem tam skuszony jakby opiniami klientów i muszę powiedzieć strasznie się zawiodłem...Pustki.Żadnego wyboru ani piw,ani win. Sprzedawca stoi w pustym sklepie i proponuje wszystko na zamówienie.Jakaś masakra.

★★★★

Nie za bardzo gustuję w winach,ale moi znajomi tak.Jakiś czas temu weszliśmy do tego sklepu i nie bylo tylko win,ale i różnego rodzaju piwa i alkohole z różnych miejsc świata.Bardzo duży wybór piw,jak i innych alkoholi.Świetna lokalizacja sklepu i bardzo mila i uprzejma obsluga.Polecam!!!

★★★★

Alkoholami zaczęłam się interesować, kiedy zrobiłam kurs barmański. Znalazłam też wtedy miejsce, do którego często zaglądam, to właśnie Wine of Dreams. Mogę tu znaleźć wina i piwa oraz inne alkohole ze wszelkich zakątków świata. Ja uwielbiam wina brazylijskie, ale też nowość sklepu- wina bezalkoholowe. Polecam, każdy znajdzie tu coś dla siebie.

★★★★

A ja tam kupiłam…kawę. Tak, tak – nie pomyliłam się. Mój tata jest wielkim smakoszem kawy i gustuje w kawie „Lavazza” (tak na marginesie muszę przyznać, że i mnie ta kawa bardzo odpowiada, jest mocniejsza od tych typowych supermarketowych kaw i bardziej aromatyczna). Za takie standardowe opakowanie zapłaciłam nieco powyżej 20 złotych. I uwaga: na miejscu zakupimy też prawdziwą czekoladę w proszku do picia. Niestety ta cena…żeby nie skłamać, kosztowała coś pomiędzy 30 a 40 złotych. Dobrze wiedzieć na przyszłość, że mają karty rabatowe :)

★★★

Miejsce idealne dla smakoszy wina z różnych stron świata. Sklep mieści się blisko Placu Konstytucji i może się pochwalić bardzo bogatym asortymentem alkoholi. Ja poszukiwałam wina z Macedonii dla mojego kolegi i wybór by tak duży, że dość długo zastanawiałam się którą butelkę wybrać.

★★★★

Miejsce w Warszawie dla kolekcjonerów etykiet piw i smakoszy piw. Ja się zaliczam do tych drugich i polecam ten sklep - piwa belgijskie, niemieckie, ukraińskie, polskie. Win także dość spory wybór, ale warto zwrócić szczególną uwagę na piwa. Po raz pierwszy w Warszawie trafiłam tam na belgijskiego Kwak'a. Dodatkowo obsługa zawsze potrafi dobrze doradzić, jest bardzo przyjemna - aż się ze sklepu nie chce wychodzić. Dla stałych klientów karty rabatowe :) Ja taką posiadam ;)

Warszawa — popularne miejsca

★★★★★Lecznica stomatologiczna, w której znajdziemy pełen zakres usług dotyczących zdrowia zębów. Jej nieocenioną zaletą jest fakt,...

★★★★★Korzystałam z usług tego warsztatu i byłam ( jestem ) bardzo zadowolona, i nikt mnie nie oszukał z niczym oraz bardzo miła ob...

Inne Żywność i napoje w pobliżu

★★★★Rewelacyjny sklep zielarsko-medyczny. Można kupić tam i herbatki i suplementy i akcesoria medyczne, jakieś żele, bańki, też p...

★★★★★W ramach wyjaśnienia, piekarnia ta nie ma stałej siedziby tylko można się umówić na odbiór ciastek, najczęściej na Placu Kons...