Kategoria:
Restauracje indyjskie
Piotrkowska 55
Łódź
Polska

Business hours

Anuluj

Liczba recenzji dla miejsca Ganesh - Łódź - Piotrkowska 55: 5

0 recenzji(e) jest(są) ukrytych(e):pokaż wszystkie recenzje
★★★★★

Drugi Ganesh na tej ulicy, wolę akurat ten lokalik bo ma więcej miejsca i sprzyja wyjściom w większych grupach. Super okrągłe stoliki, fajny wystrój :) Z kuchni indyjskiej to dla mnie numer jeden w Łodzi.

★★★★★

Dobra restauracja, mało gdzie np. można znaleźć fajną restaurację gdzie jest kącik dla dzieci i menu dla dzieci, więc knajpka sprzyja rodzinnym wyjściom. Do tego fajne menu lunchowe za dnia w tygodniu. Polecam.

★★★

Poszedłem ze znajomymi miało być syto, tanio i smacznie. Było smacznie ale nie najadłem sie tak jak myślałem mimo niemałej ceny(sic!) Ciekawe miejsce ale jesli chodzi o jedzenie to smaczne ale bez przesady.

★★★★★

Na Piotrkowskiej w ogóle znajdują się dwie indyjskie knajpki ganesh, ta pod numerkiem "55", jest większa i bardziej nastawiona rodzinnie - duże stoliki, kącik dla dzieci, menu dla dzieci itp. Ale poza tym tak samo dobre menu lunchowe i bardzo obszerne menu standardowe. Polecam.

★★★★★

Bardzo fajna rodzinna restauracja, z kącikiem dla dzieci, menu dla dzieci, to duże ułatwienie dla rodziców. Jedzenie bardzo dobre, sporo potraw do wyboru, także wege a więc każdy coś dobrego znajdzie dla siebie. Polecam!