Kategoria:
Kluby
Złota 7 lok. 9
Warszawa
Polska

Business hours

Anuluj

Liczba recenzji dla miejsca Hybrydy: 8

0 recenzji(e) jest(są) ukrytych(e):pokaż wszystkie recenzje
★★

W mojej opinii słabo. Jedzenia nie próbowałem, piwo można wypić i w sumie iść do domu, klub słaby.

★★★

Jeden z najbardziej znanych klubów studenckich w Warszawie. W czasie studiów nie raz się tam bawiłam i to zawsze bardzo dobrze. Poza tym mam wiele bardzo dobrych wspomnień z tym miejscem. Bardzo podoba mi się tam długi bar przy którym możnae oglądać sobie wszystkich przy nim stojących. Poza tym dość duży parkiet do tańczenia i sporo stolików tym bardziej zachęca do odwiedzania tego miejsca.

★★★★

Bardzo lubię ten klub i zawsze się w nim dobrze czuje.Atmosfera panująca w lokalu mila,obsluga bardzo przyjazna.Uwielbiam to miejsce na zabawę do bialego rana w gronie znajomych.

★★★

Klub studencki UW dla fanów "hitów na czasie" Eski. Zaletą jest duży parkiet, który w weekendy i tak okazuje się za mały by pomieścić tłumy :) Nie wiem czy tak trafiłam, ale ochrona w klubie jest na niskim poziomie, wprowadzają bez sensu niezdrowe napięcie. Poza tym niby poprawnie, ale hity na czasie to zdecydowanie nie mój klimat.

★★★

Ten klub wywołuje we mnie mieszane uczucia bo odkąd ESKA objęła swego rodzaju "patronat" nad tym lokalem to nie wpuszczają mnie tam, kiedyś nie było z tym problemu.

Jest to klub głównie studencki aczkolwiek jego historia i umiejscowienie przyciąga wiele różnych osób. W każdą sobotę między 23-24 klub staje się pełny a kolejki często sięgają kilkudziesięciu metrów. Muzyka taka jaki patronat czyli same znane HITy co dla mnie jest plusem. Ceny średnio studenckie ale do przyjęcia, selekcjonerzy/ochroniarze mało sympatyczni.

Sam klub jest fajnie skonstruowany, parkiet "zlewa się" z barem, mało miejsc siedzących ale sporo stojących, małe oddzielne pomieszczenie do siedzenia z oddzielnym barem(palarnia), duża toaleta, duża szatnia, irytuje jedynie częsty brak zasięgu.

★★★

Typowo studencki lokal. W piątki około 23 jest tu już naprawdę tłuczno, a kolejka przed klubem chcących dołączyć do zabawy nie zmniejsza się. Na parkienie, w rytmach "hitów na czasie" można wyszaleć się za cały tydzień, polecam! Piwo kosztuje 8 zł więc całkiem normalnie.

★★★

Mówi się o tym klubie, że to "Uniwersytecki" lokal. Tak jak Remont jest Politechniki, czy Medyk WUM-u, tak Hybrydy tworzą tandem z UW. Niestety co raz częściej spotyka się w nich znudzonych życiem lanserów, a co raz mniej tam ludzi z nieprzęcietnymi osobowościami. Czyżby "dawne czasy" już bezpowrotnie minęły? Warto wejść i się przekonać. Muzyka? Wszelaka. Ceny? Całkiem, ale są lepsze klubu z podobnymi w naszym mieście.

★★★

Hybrydy to jeden z najstarszych warszawskich klubów. Wielkim plusem tego miejsca jest lokalizacja- centrum, jak również duży parkiet (lokal mieści 300-400 osób). Moim zdaniem, jeśli chodzi o klimat miejsca, klub zdecydowanie dla studentów. Jednak ceny jak na studencką kieszeń dość wysokie. Ciekawa muzyka, rytmy takie jak: R&B, Soul, funky, disco, elektro, acid jazz, drum’n’bass czy latino i gorące rytmy salsy. Wielki minus to ochrona, która jest dość opryskliwa bez powodu i czuje się lepsza od klientów klubu, jak też to, że często można tam spotkać bardzo młodych ludzi (15-17). Ogólnie miejsce polecam, ale sądzę, że mamy w stolicy lepsze kluby z bardziej przystępnymi cenami i milszym personelem.

Warszawa — popularne miejsca

★★★Bardzo lubię ten punkt za lokalizację bo jest w samym centrum, za godziny otwarcia i za wykonanie. Zawsze byłam bardzo zadowo...

★★★★Nieraz mamy problem z jakimś ubraniem, które wyprodukowane jest z dość wymagającego materiału, w związku z czym nie możemy go...

★★★★★Cóż, do takich miejsc zaglądam rzadko, tylko wtedy, gdy jest taka potrzeba. Ostatnio byłam tam z koleżanką, nagle zmarła jej ...

Inne Kluby w pobliżu

★★★★Kiedy pierwszy raz byłam w tym klubie to może spędziłam w nim z 15 minut i najnormalniej w świecie uciekłam z tego miejsca. S...

★★★Niesamowity klimat,który tworzą ludzie i tamtejszy wystrój.Baaardzo dobra sheesha(całkiem tanio).Lokal mógłby być trochę więk...